Birding Haapsalu on meeleldi retkejuhiks erineva tasemega loodus- ja linnuhuvilistele. Meie eesmärgiks on muuta Teie külastus Haapsalu piirkonda elamusrohkemaks.
Meie retki juhendab Eesti üks parimaid linnutundjaid Tarvo Valker, kes on Haapsalu piirkonnas linnuvaatlustega tegelenud juba ligi 30 aastat.

JÕULUDEKS SOOVITAME MEIE KINKEKAARTE. Kinkekaardi matkad on alati personaalsed - retkele võib tulla kingisaaja üksi või retkele võib tulla kogu perega või väikese sõpruskonnaga (kuni 5 in.). Kinkekaardi tellimiseks kirjuta -birdinghaapsalu@gmail.com . 

Kinkekaart "Linnuvaatlus Haapsalus" (2 tundi). Hind 50 eurot.  Retke juhendab Tarvo Valker.  Retki teeme kogu aasta. 
Linnuvaatlus Haapsalus on rahulikus tempos kulgev jalgsiretk. Selle käigus saavad osalejad nii meeldejäävaid linnuelamusi kui ka silmaringi avardavaid teadmisi. Kolmetunnise retke käigus külastame mitmeid linna parimaid linnuvaatluskohti ning õpime linde erinevates elupaikades paremini märkama. Samuti saab osaleja teada palju põnevat erinevate lindude käitumise ja elukommete kohta.Kinkekaart "Linnukevad Matsalu rahvuspargis"  (4 tundi). 90 EUR. Retke juhendab Tarvo Valker. Retki viime läbi märtsi keskpaigast juunini. 
Selle retke käigus külastame mitmeid huvipakkuvamaid kohti Matsalu rahvuspargis. Väljasõidul vaatleme nii linde kui imetajaid. Varahommikul või hilisel pärastlõunal algav retk on suurepärane võimalus muuta oma Haapsalu külastus mitmekesisemaks või eemalduda linnakärast. Kui tahad veeta elamusliku ja hariva päeva looduses oma pere või sõpradega, on see võimalus just Sulle!"Hommikune tedremäng" (3 tundi)100 EUR. Retke juhendab Tarvo Valker.  Retki viime läbi märtsi algusest mai lõpuni.