Birding Haapsalu on meeleldi retkejuhiks erineva tasemega loodus- ja linnuhuvilistele. Meie eesmärgiks on muuta Teie külastus Haapsalu piirkonda elamusrohkemaks. 

3-tunnine linnuretk Haapsalu linnas
Linnuvaatlus Haapsalus on rahulikus tempos kulgev jalgsiretk. Selle käigus saavad osalejad nii meeldejäävaid linnuelamusi kui ka silmaringi avardavaid teadmisi. Kolmetunnise retke käigus külastame mitmeid linna parimaid linnuvaatluskohti ning õpime linde erinevates elupaikades paremini märkama. Samuti saab osaleja teada palju põnevat erinevate lindude käitumise ja elukommete kohta. Linnuvaatlust juhendab Tarvo Valker, kes on siinse linnustiku parim tundja.

Poolepäevane loodusretk Haapsalu lähiümbruses
Selle retke käigus külastame mitmeid huvipakkuvamaid kohti Matsalu rahvuspargis. Väljasõidul vaatleme nii linde kui imetajaid. Varahommikul või hilisel pärastlõunal algav retk on suurepärane võimalus muuta oma Haapsalu külastus mitmekesisemaks või eemalduda linnakärast. Kui tahad veeta elamusliku ja hariva päeva looduses oma pere või sõpradega, on see võimalus just Sulle!

Kogu päeva vältav linnuretk
See retk sobib hästi neile, kellel on lindude vastu tekkinud juba veidi sügavam huvi. Retke juhendab Eesti üks parimaid linnutundjaid Tarvo Valker, kes on Haapsalu piirkonnas linnuvaatlustega tegelenud juba üle 25 aasta.
Kogu päeva vältav väljasõit on äärmiselt paindlik, arvestades aastaajaliste eripärade ning kliendi soovidega. Antud võimalus sobib nii neile, kes soovivad näha kindlaid liike kui ka neile, kes ihkavad jälgida vaatemängulist lindude rännet. Võtke meiega julgesti ühendust - koostame rõõmuga just Teie soove arvestava elamusliku retke!

Lisaks ülaltoodud võimalustele pakume meeleldi erinevaid elamuslikke loodusretki, mille programm on kujundatud täpselt kliendi soove arvestades. Andke meile julgesti endast teada!